Özel Dikim

Bedenine ya da boyuna göre diktir !

Özel Dikim

Ürünlerimizden kendi bedeninize veya boyunuza uygun özel dikim talep edebilirsiniz. Kumaş stoğu müsaitliği olan ürünlerde dikim sağlanır. Ölçünüzü whatsapp hattımız veya e-mail üzerinden iletebilirsiniz.

Özel Dikim Abiye Modelleri

Özel dikim abiye, hazır giyimden farklı olarak kişiye özel tasarlanan ve dikilen elbiselerdir. Standart bedenlere uymayan ya da kendi tarzını yansıtmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Hazır giyimde genellikle beden uyumsuzlukları yaşanabilirken, özel dikim abiye ile vücut hatlarınıza uygun kusursuz bir elbise sahibi olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kumaş, renk ve detayları belirleyerek tamamen size özel bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Özel Dikim Pardesü Modelleri

Özel dikim pardesü, hazır giyim mağazalarında bulunan standart bedenler yerine, kişinin beden ölçüleri ve tercihleri göz önünde bulundurularak tamamen kişiye özel olarak dikilen pardesüdür. Bu sayede, bedeninize mükemmel uyum sağlayacak ve tarzınıza tam anlamıyla uygun bir pardesü sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda, özel dikim pardesü ile üzerinizde başka hiç kimseyle aynı parçayı paylaşma endişesi olmadan özgün bir stil yaratabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Özel Dikim Abiye ve Pardesüler

Fulya Abiye Elbise
Roza X Nakışlı Siyah Pardesü